Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

mobilya sökme takma nakliyat fiyatları

mobilya sökme takma nakliyat fiyatları/05321797382 İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Bütün Mobilyalarınızı Rahatlıkla Sökme Takma İşlemini Yapıyoruz Cebinizde Ekstra Para Çıkmadan Siz Dert Etmeyin Taşınmayı Ve Mobilyanızı

mobilyali-nakliyat
mobilya sökme takma nakliyat fiyatları

Eviniz yada ofisiniz taşınırken mobilyalarım ne olocak diye düşünmeyin. İstanbul Nakliyat ile mobilyalarınız titizlikle sökülür ambalajlanır ve gideceği yere aynı titizlikle kurulumu yapılıp yerli yerine yerleştirilir. Mobilya de monte ve montaj işlerini yapan elemanlarımız, işlerinde usta olup belgeleri bulunmaktadır.

Mobilya monte ve de monte konusunda her türlü hizmeti verebilmekteyiz. Gerek sıfır alınmış mobilyalar gerekse kurulu halde mobilyalarınız uzman marangozlarımız tarafından itina ile bütün ayarları yapılarak büyük bir ustalık ile kurulmakta ve sökülmektedir.

Elbise dolapları,konsüller ,vestiyerler,yemek masaları ,koltuk kanepe,vitrinler,baza,kitaplıklar hatta beyaz eşyalarınız dahil marka ve model farkı göz etmeksizin  itina ile sökülür ve gidecekleri yerde aynı özenle kurulumu yapılır.

Yine her türlü marka ve model de ofis masaları modüller masalar makam odası ve sekreter yaların montaj ve de montajı tarafımızdan titiz bir çalışma ile kurulur.

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.