Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

İstanbul Depo Taşıma

İstanbul Depo Taşıma

Depoların En büyük sorunlardan biriside, taşınma işlemidir. Taşınma işleminde fiyat ve süre, depolardaki malzemenin cinsine, ağırlığına,boyutuna, ve değerine ve gidilecek mesafe ye göre belirlenir. Depo Nakliye işleminde sigortalı taşıma işlemi çok önemlidir. Özellikle de değerli depo eşyaların taşınmasında nakliye sigortası yapılması tavsiye olunur.

İstanbul Asansörlü nakliyat Firması olarak İstanbul depo taşıma Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine sigortalı Depo taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu taşıma işlemi sırasında kullandığımız malzemeler, eşyalarınızı en ufak kırılma riskine karşı koruyan hava katmanlı malzemelerden oluşmaktadır.

İşimizi şansa bırakmamak adına da tüm müşterilerimizin Depo taşıma işlemini yaparken tüm eşyalarını sigortalıyoruz.

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.