Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat+Fiyatları+İstanbul+Asansörlü+Nakliyat+Evden Eve Taşımacılık+05321797382/Uygun Fiyat Garantisi İle 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın Sağlıklı Ve Hasar Görmeden asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgili bir durumdur. Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Ancak eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.

Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.

Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat için en büyük pazar olsada asansörlü nakliyat için diğer şehirlere göre biraz geride kalmış. Örneğin İzmir veya Adana şehirlerinde asansörlü nakliyat sektörde standart bir hizmet haline gelmişken İstanbul evden eve nakliyat için hala bir lüks olarak sunulmaktadır. Şehrin nüfusuna ve sektörün büyüklüğüne göre çok az modüler asansör hizmet vermektedir. Buda aslında asansörlü nakliyat isteseniz de taşındığınız gün için müsait bir asansör aracı bulamayacağınız anlamına gelebiliyor.

İstanbul Asansör Fiyatları: 300 – 700 TL

Peki İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları ne kadar? Taşınma fiyatınıza ek 300 – 700 TL arası bir ödeme yaparak asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’da fiyatlar diğer illerimize göre pahalı kalmaktadır. Bunun nedeni hem az hizmet verenin olması hemde çok talep olması ile fiyatlar biraz yüksek.

Bu fiyatlar asansör kamyonetinin bulunduğunuz yere kadar ne kadarlık bir yakıt yakacağı ile orantılı olarak değişmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

  • Daha rahat bir taşınma deneyimi sunar.
  • Çalışan işçiler daha az yorulduğu için daha aktif çalışırlar.
  • Eşyalarınız merdivenden taşınmaya göre daha az yıpranmış olur.
  • Taşınmanız daha kısa sürede tamamlanmış olur.
  • Komşularınızı ve çevrenizi daha az rahatsız etmiş olursunuz.
  • Merdiven boşlularının taşınma sürecinde zarar görmesi gibi bir endişeniz olmaz.
  • Bina yönetimi ile daha az sorun yaşayarak taşınmayı bitirirsiniz.

Sadece birkaç eşya taşımak için veya binadan başka türlü çıkarılamayan eşyalar için vinç kiralamak daha ucuza gelebiliyor. Bu seçeneği de nakliyat firmanız ile görüşerek kararlaştırabilirsiniz. Binadan çıkarılamayan bir buzdolabı için veya koltuk takımı için vinç kiralamak hem daha ucuz hemde daha hızlı erişebileceğiniz bir hizmet.

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatlarını öğrenmek ve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Firma İletişim 05321797382 Arayın.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.