Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları,Taşınmanın zor olduğu şu günlerde nakliyat firması ararken asansörlü nakliyat yapıp yapmadıkları önemli bir konudur. Bir de eski bir binanız varsa veya asansörü bulunmayan bir binanın üst katlarında yaşıyorsanız sizin için asansörlü nakliyat en doğru tercih olacaktır. Peki, nedir bu asansörlü nakliyat ve İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları hangi aralıkta değişmekte? Bu yazımızda length bu soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Asansörlü Nakliyat Nedir?
Asansörlü nakliyat taşınılacak evlerde eğer asansör sistemi yoksa ve yüksek katlardan taşınma işlemi gerçekleşecekse nakliyat firmaları tarafından asansörlü nakliyat tercih edilir. Asansörlü nakliyat, nakliyat firmaların asansörlü araçları gerçekleşmektedir. Asansörlü nakliyat ile taşınma sırasında komşularınıza en az seviyede ses çıkararak taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Asansörlü nakliyat ile merdivenlerde taşırken oluşabilecek çizik ve hasarlar önlenmiş olur. Ayrıca asansörlü nakliyat ile taşınma işlemi merdivenle taşıma işleminden daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleşir.Büyüokay ebatlı eşyalarınızı örneğin piyanonuzu merdivenli taşıma ile taşımak neredeyse imkansızdır. Bu noktada asansörlü taşıma sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle İstanbul gibi yüksek binaların çok bulunduğu bir şehirde asansörlü nakliyat İstanbul’un en büyük ihtiyaçlarından biridir. İstanbul yükse olduğu kadar eski binalara da ev sahipliği yaptığından dolayı çoğu evde asansör bulunmamaktadır. Bu sebeple merdivenle nakliyat işlemini gerçekleştirmek zamanın okayıymetli olduğu İstanbullular için tam bir vakit kaybıdır. Asansörlü nakliyat ile vakitten kazanç sağlayarak daha kolay bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?
Taşıma için kullanılan asansörler çeşitlilik göstermektedir. Taşıyabildiği ağırlığa ve çıkabildiği yüksekliğe göre farklı asansörlü nakliyat araçları bulunmaktadır. Nakliye firmasının bilgisi dahilinde, taşınacağınız evin yüksekliğine ve eşyalarınızın ağırlığına uygun bir asansörün olması gerekir. Ayrıca, nakliye firmasının asansörü kullanacak operatörünün ve taşıyıcılarının profesyonel ekiplere sahip olması da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bunun için nakliye firmasını, iyi araştırarak seçmeniz gerekmektedir. Güvenilirlik oranına ve müşteri yorumlarına bakarak doğru firmayı seçmeniz, taşınma işinizi kolaylaştırma açısından büyüokay önem taşır.

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.