İstanbul Nakliyat

İstanbul Mecidiye’de Köyde kurulmuş olan evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un bütün bölgesine 7/24 hizmet vermektedir. Taşımacılık sektörü, diğer sektörlere göre daha fazla çaba ve özen gerektirmektedir. Bu bağlamda sizler için ürünlerinizin ne kadar değerli olduğunun bilincince olan İstanbul Nakliyat, her türlü taşıma işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Yılların bizlere katmış olduğu tecrübe ve 40 yıllık başarı hikayemiz ile evden eve nakliyat sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı başaran İstanbul Nakliyat; hizmet çeşitliliği, kalite anlayışı, geniş araç filosu ve nakliye sonrası hizmet ile Türkiye’nin en saygın markaları arasında yer almayı başarmıştır.

    Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Şirket elemanlarımızın şoförlerde dâhil olmak üzere tamamı servis içi hizmet eğitimine tabii tutulmuştur. Müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti veren İstanbul Nakliyat, son model araç filosu ile günün her saatinde en kısa sürede taşımacılık hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Avrupa standartlarına uygun çalışma prensiplerimiz ve ekipmanlarımız ile yüksek düzeyde hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.    Tüketici odaklı yaklaşıma sahip olan İstanbul Nakliyat, sektörün ihtiyaç ile beklentilerini her alanda ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda son teknolojik gelişmeleri takip ederek, taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisinden asla şaşmayan İstanbul Nakliyat, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörde gösterdiği deneyim ile birleştirmektedir.    İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet veren ve bu hizmetini Türkiye geneline yayan İstanbul Nakliyat, şehir içi taşıma hizmetlerine ek olarak evden eve nakliyat hizmetini şehirler arası olarak da vermektedir. Taşımacılık sektöründe çok büyük başarılara imza atan firmamız, günümüzde bütün müşterilerin tavsiye ettiği bir firma haline gelmiştir.    Evden eve nakliyat denildiği zaman ilk akla gelen firma olan İstanbul Nakliyat; kaliteli hizmetleri, geniş araç filosu ve profesyonel ekibi ile müşterilerine sınırsız ve süresiz olarak hizmet veren bir firmadır. Bu da firmamızın en çok tavsiye alan firma olmasını sağlamıştır.    Son teknolojik gelişmeler ışığında, binalara kurulan dış asansör sistemini kullanarak taşımacılık sektörüne farklı bir boyut kazandıran İstanbul Nakliyat, sektörde öncü bir firma konumundadır. Ekspertiz hizmetleri de veren firmamız, bütün özellikler göz önün alınarak oluşturulacak olan rapor sonucunda en uygun fiyat ile çözüm odaklı sözleşmeyi imzalamaktadır. Firmamız tarafından sunulan geniş hizmet ağı ile her türlü taşımacılık işlemlerinizi kısa sürede yaptırabilirsiniz.

  Üstün teknoloji ve modern nakliyat ilkesi doğrultusunda hareket eden İstanbul Nakliyat, öncelikle uzman bir ekspertiz ile taşınacak olan eşyaların değerini belirler ve eşyaların yoğunluğuna göre en uygun aracı tahsis eder. Yine eşyaların durumuna göre hangi ambalaj malzemesinin kullanılacağına ve asansör kullanımı olup olmayacağına karar verilir.

 Eşyaların taşınacak olduğu bölgenin mesafe durumu ve kaçıncı kata taşıma işlemi yapılacağı da önceden belirlenir. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi olması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

            Ürünleriniz elemanlarımız tarafından en uygun ambalajlar ile teker teker paketlenmektedir. Bütün eşyalar bu şekilde hazırlanarak kolilenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Eşyalar dış asansör aracılığı ile aracımıza yüklenir ve taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özenle dizilir.

            Taşınılacak olan binaya gelindiği zaman da yine aynı şekilde dış asansör sistemi yardımı ile aracımızdaki eşyalar sırası ile yeni binaya çıkarılır ve paketler büyük bir özenle açılarak eşyalar sizlerin isteğine göre yerleştirilir. Kurulumu yapılması gereken eşyalar da yine elemanlarımız tarafından monte edilir.

 Diğer Taşımacılık Hizmetlerimiz

            Evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanında ofis taşımacılığı hizmetimiz ile de firmalarınızın adres değişikliği nedeni ile taşınma sürecinde yanınızda oluyoruz. Kusursuz taşıma ilkesi ile hareket eden firmamız, ofis ürünlerinizin taşıma işlemini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir.

            Eşya depolama hizmeti de sunan İstanbul Nakliyat, son teknolojik gelişmeler ile tasarlanmış olan büyük depolama tesislerimizde depolama hizmetlerini yürütmektedir. Müşterilerimizin eşyalarına verdiğimiz önem neticesinde depolarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenebilir hale getirilmiştir.

            Parça eşya nakliyat hizmetimiz ile taşınması gereken az sayıda eşyası olan kişilerin ya da firmaların taşımacılık işlemlerini eşyaların miktarına bakmadan aynı kalite ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Firmamızın kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanmak isterseniz, 7/2 hizmet veren destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.