Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

Kadıköy Asansorlu Nakliyat

Kadıköy Asansörlü Nakliyat

Kadıköy’de yaşayan yurttaşlar özellikle yüksek katlarda oturan veya yüksek kata taşınmak isteyen vatandaşlar için artık; Kadıköy asansörlü nakliyatta düşünme dönemi bitti.

Biz asansörlü aracımız ile asansörlü nakliyat sorunu kökten çözdük.

Aracımız teknolojik donanımı ile 20. kata kadar uzanabiliyor. 300kg. lık yükü rahatlıkla taşıyor.

İstanbul Kadıköy’de yaşayan şehir içinde veya şehirler arası taşınmak isteyenler: sizin için ve eşyalarınız için güvenlik önemli ise, zaman önemli ise; profesyonellik öneli ise; taşınmanın ekonomik olması önemli ise İstanbul asansörlü  nakliyatın profesyonel ekibi ile tanışmalı ve asansör taşımacılığını mutlaka görmelisiniz.

Eşyalarınız doğru paketlendikten sonra asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınızn zarar görmesi minimilize edilmektedir. İsterseniz 20 katta oturuyor olun veya 20. kata taşınıyor olun hiç kaygılanmanıza gerek yok. Asansör saniyelr içerisnde eşyalarınızı nakliye aracına indirmeyi veya naklie aracından evinize çıkarmayı başarmaktadır.

Eşyalarınızn paketlenmesi için ise eşyalarınıza özgü ve özel paketleme sistemi kullanılmaktadır. Tekstil ayrı, beyaz eşya ayrı kendine özel, mpbilya ayrı kendine özel, krılabilecek eşyalar ayrı kendize özel paketleme sistemleri ile paketlendikten sonra itina ile asansöre yüklenmektedir. Sonrası asansörün görevi en güvenilir en hızlı şekilde taşımak…

Fiyat almak için internet sitelerini gezindiğinizde veya telefon ile irtibata geçtiğiniz de yada görüştüğünüz de hiç firma asansörü olmadığını ifade etmez. Peki asansörü olmayan firma sizin asansör ihtiyacınızı nasıl çözüyor?

Kiralık asansör yöntemi ile asansör kiralıyor. Siz belki bunun farkında bile olmuyorsunuz.

Kiralık asansörün sizin için riski ne?

Öncelikle cebinizden artı ücret çıkıyor. Bu en baştan zararlı bir iştir.

Sonrasında ise kiralık asansör muhtemelen zamanında gelmiyor. Çünkü başka yerde başkasının işini yapıyor. Henüz işi bitmemiş oluyor. Siz gergin bir şekilde bekliyorsunuz.

Bu bekleme halinin ne kadar süreceğini bilmiyorsunuz. “Yolda, geldi geliyor” cevabını bazen saatlerce bazen de ertesi güne sarkacak halde duymaktan gına getiriyorsunuz.

Siz anlaştığınız için vazgeçemiyorsunuz. Eşyalarınız paketlendiği için evinizi kullanamıyorsunuz. Birde coğrafik veya mevsim şartları olumsuz ise, perişan bir halde kalıyorsunuz. Çaresizlik anları…

Toplumun “Paramla rezil oldum” deyişine tamda denk düşen durumlar…

Kadıköy asansörlü taşımacılıkın riskleri sanıldığından da büyük.

Güvenli Asansörlü Nakliyat Kadıköy’de Nasıl Olur?

Öncelikle asansörün firmaya ait olduğundan emin olmalısınız. Asansör üzerinde firma logosu mutlaka olmalı. Firmanızdan asansörün kendilerine ait olup olmadığını mutlaka ikna olacağınız tarzda teyit ediniz.

Asansör güvenliğinden, bakımından, oparatüründen emin olmalısınız.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık Kadıköy’de 20. kata uzanan 300 kg. yük taşıyabilen, profesyonel operatörü olan asansörümüz den faydalanabilirsiniz.

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.