Kategoriler
İstanbul Asansorlu Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyat Talep/05321797382 İstanbul Asansörlü Nakliyat Evden Eve Sadece Kamyon yada Kamyonet Fiyatı :500 TL den başlayan minimum tutardır. Evden eve Nakliyat ve Evin Taşınması ve Kurulması Fiyatı : 2.000 TL den başlayan Fiyatlarla Ekspertiz Net Fiyatı Belirler.

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

Evden Eve Sadece Kamyon yada Kamyonet Fiyatı :500 TL den başlayan minumum tutardır.

Evden eve Nakliyat ve Evin Taşınması ve Kurulması Fiyatı : 2.000 TL den başlayan Fiyatlarla Expertiz Net Fiyatı Belirler.

PAKET EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ

Kamyon ve kamyonet ücretlerimiz sadece araç olmak üzere 2 ye ayrılmaktadır.

SADECE KAMYONET : 500 TL +kdv

SADECE KAMYON: 1000 TL+kdv

1.Paket Nakliye Fiyatı: 500TL (Nakliye Aracı fiyatıdır.3 km sınırı vardır.)

2.Paket Nakliyat Fiyatı : 900 TL (Eşyaların Taşınması ve nakliye aracı 30 m3 araç 2 personel ambalaj ve paket yoktur.3 km sınırı vardır.)

  1. Paket Nakliyat Fiyatı : 11000 TL (Eşyaların Taşınması nakliye aracı 40 m3 3 Personel Ambalajlama dahildir. 3 Km sınırı vardır.)

4.Paket Lüx Taşımacılık Anahtar Teslim: 25000 TL (Bu paketimiz de anahtar teslim taşıma yapılmakta olup 50 m3 3 Araç ve7 kişilik personel dahildir.)

Vip Nakliyat Fiyatı : 3000 TL ( Nakliyat sigortası nakliye personeli nakliyat aracı anahtar teslim taşımacılık fiyatıdır.)

NOT : Verilen Fiyatlar 2+1 daire için verilmiş standart fiyatlardır. 2. Kat ve sonrası dairelerde fiyat değişimi olabilir. Net fiyat için lütfen ekspertiz isteyiniz.05321797382 İstanbul Asansörlü Nakliyat

Yazar admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte ekserimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir. Eksilerimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir.